03 czerwca (środa), obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Książki. Elfy obejrzały teatrzyk pacynkowy pt. "Dzień Książki na wesoło - Książka kontra Telefon". Poznaliśmy etapy powstawania książek, braliśmy udział w Kalamburach dotyczących tytułów znanych bajek i rozpoznawaliśmy bajki po charakterystycznych dla nich rekwizytach.
Rozdane zostały również nagrody dla najlepszych czytelników, z naszej grupy to: Zuzia Grabarczyk, Kornelka Kamińska i Antek Siwiński. Gratulujemy naszym Elfom i wszystkim nagrodzonym. Pani Asi, prowadzącej uroczystość, dziekujemy za przekazaną wiedzę i ciekawe zagadki.