22 czerwca w naszej grupie gościliśmy pana Adriana- Ratownika Medycznego. Nasz gość wyjaśnił Misiom na czym polega jego praca. Następnie przedszkolaki miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy, oraz samodzielnie wykonywać czynności związane z udzielaniem pierwszej pomocy z wykorzystaniem profesjonalnego fantomu. Dzieci utrwaliły sobie numery alarmowe, oraz zasady bezpiecznej zabawy.
Bardzo dziękujemy za piękne i pouczające spotkanie.