W dniu dzisiejszym (17 czerwca) Misie samodzielnie wykonały wiosenne kanapki. Wspólne przygotowywanie sprawiło dzieciom dużo radości, a kolorowe i zdrowe kanapki szybciutko poznikały. Przedszkolaki przy robieniu kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków.