Zdalne nauczanie

Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za włączenie się w zdalną współpracę z nauczycielkami grup. Cieszę się, że dzieci świetnie się bawią, a bawiąc się uczą i zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. To nowa sytuacja dla nas, ale nauczycielki świetnie podjęły to zadanie. Każde zadanie, jest podpisane przez nauczycielki, więc wiecie Państwo do kogo kierować zdjęcia i refleksje po wykonaniu zadania albo własne propozycje do jeszcze lepszej współpracy. Zapraszam do zakładek poszczególnych grup.

Mam nadzieję, że już wkrótce się spotkamy. Życzę wszystkim dużo zdrowia, pozytywnego myślenia, cierpliwości i dobrej zabawy z dzieckiem mimo tak niecodziennej sytuacji. Zostańcie w domu, chrońcie siebie i swoją rodzinę. Poniżej przekazuję Państwu do przeczytania  fragment poradnika dotyczącego rodziców i zdalnego nauczania wydanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pozdrawiam wszystkich Jolanta Piotrowska.

Data dodania: 2020-03-27 20:41:47
Data edycji: 2020-03-27 22:24:49