Tajemnice książek

Witam rodziców i dzieci z grupy Żabki. Drogie dzieci w tym tygodniu chcę wam trochę opowiedzieć o książkach. Wiem, że bardzo lubicie słuchać czytanych bajek czy innych opowiadań. Ale czy wiecie jak powstaje książka. Obejrzyjcie ten krótki filmik. Dowiecie się, jak dużo osób musi razem pracować, żeby potem mama, tata, babcia czy ktoś inny mógł wam kupić książeczkę w księgarni.  A może poproście rodziców, żeby zrobili zdjęcie waszej ulubionej książeczki i przyślijcie na adres zabkiklonowa4@wp.pl . Może wasze ulubione książeczki są też moimi ulubionymi książeczkami. Moje ulubione książeczki dla dzieci to: "Kto przytuli Misia Tulisia" i "A królik słuchał". Czytaliśmy je w przedszkolu, pamiętacie o czym są te książeczki?

Link do filmu

Jak powstaje książka