PROJEKT ZDROWO I SPORTOWO

Dnia 19.11.2019 r. w grupie ŻABKI obchodziliśmy DZIEŃ HIGIENY VELVET. Maluszki poznały Misia Velvetusia, którego bardzo polubiły. Miś Velvetuś  pokazał dzieciom krok po koku, jak powinna wyglądać wizyta w toalecie od momentu zgłoszenia potrzeby fizjologicznej paniom w przedszkolu , poprzez użycie artykułów higienicznych i przyborów toaletowych, aż po umycie rączek po skorzystaniu z toalety. Miś Velvuś przedstawił również dzieciom swoich przyjaciół: Rolka - to suchy papier toaletowy i Mokrusia -  to mokry papier toaletowy , którzy pomagają dbać o czystość, świeżość oraz komfort każdego dnia. Nasze maluszki już coraz lepiej radzą sobie w toalecie, a z Misiem Velvetusiem będą radziły sobie jeszcze lepiej :)

Data dodania: 2019-11-19 16:42:48
Data edycji: 2019-11-19 17:06:19