DRODZY RODZICE

Informacja 1

Zbliża się miesiąc listopad, w którym rozpoczniemy ćwiczenia gimnastyczne w naszej grupie. Prosimy rodziców o przynoszenie stroju gimnastycznego (bluzeczka z krótkim rękawem, krótkie spodenki).

Informacja 2

W tym tygodniu prosimy również o przynoszenie plastikowych butelek, mogą być małe, duże, średnie. Ilość butelek przyniesiona przez dziecko - max do 5 sztuk.

Jeśli ktoś z państwa posiada duże opakowania tekturowe (duże pudła), można dostarczyć je do naszej sali. Zebrane butelki i opakowania posłużą nam do zorganizowania "Morskiej wyprawy"

Informacja 3

Na zebraniu grupowym rodziców we wrześniu, podjęty był temat o zorganizowaniu wyjazdu na Spotkanie Mikołajkowe Siedleckiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Zespołem Downa "Zawsze razem", gdzie "Skrzaty" miałyby zaprezentować taniec dla członków Stowarzyszenia i ich rodzin.

W tym roku impreza ta przypada na dzień 08.12.2019 (niedziela) i odbędzie się w Sali widowiskowej "Podlasie" w Siedlcach o godzinie 16.00. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba dzieci i wyjazd dojdzie do skutku plan wyjazdu będzie przedstawiał się następująco:

około godziny 15.00 wyjazd do Siedlec z Przedszkola

godzina 16 -18 udział w uroczystościach

około godziny 19.00 powrót do przedszkola.

Do 15 listopada prosimy o zgłaszanie chętnych dzieci na wyjazd do nauczycieli z grupy Skrzaty

Data dodania: 2019-10-28 15:46:15
Data edycji: 2019-10-28 15:54:31