ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas obdarowywania się prezentami i pomocy potrzebującym. W tym miesiącu włączyliśmy się do zbiórki słodyczy dla domu dziecka w Kaliskach, teraz chcemy obdarować kolejne dzieci. Zachęcamy do włączenia się w akcję, szczegóły poniżej.

ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich Rodziców, do włączenia się w zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci  z internatu mieszczącego się przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Węgrowie. Zbiórka będzie trwała od 05.12.2019 r. do 19.12.2019 r. Zebrane artykuły szkolne będą świątecznym prezentem dla dzieci. Artykuły szkolne ( bloki, kredki, farby, kleje, flamastry, i inne) prosimy składać do pudełka mieszczącego się na szatni przedszkola.

Dziękujemy bardzo za ofiarowaną pomoc i życzliwość :)

„DOBRO POWRACA”

Data dodania: 2019-12-09 20:42:12