Zapraszamy do korzystania z biblioteki plenerowej - Przedszkole Nr 1 im. Czesława Janczarskiego

Zapraszamy do korzystania z biblioteki plenerowej

ZachÄ™camy do korzystania z biblioteki plenerowej podczas pobytu na placu zabaw, kiedy dzieci przebywajÄ… tam z rodzicami. Do wygodnego czytania i oglÄ…dania sÅ‚uży czytelnia plenerowa. Jeżeli ktoÅ› ma potrzebÄ™ może zabrać książkÄ™ do domu, a po przeczytaniu odnieść do biblioteczki. DziÄ™kujemy wszystkim, którzy przynieÅ›li książki. Książki powinny podróżować, krążyć z rÄ…k do rÄ…k, by mogÅ‚y żyć i speÅ‚niać swoje zadanie. W tej podróży ważne jest to, że po prostu sÄ… czytane. Nie sÄ… ozdobami na póÅ‚kach, stajÄ… siÄ™ ogólnodostÄ™pne. ZachÄ™camy do przynoszenia książek, by dać szansÄ™ innym na ich przeczytanie.

GÅ‚ównym celem jest, promowanie i rozwój czytelnictwa, twórcze spÄ™dzanie czasu na Å›wieżym powietrzu i  ekologia, ponieważ nie odkÅ‚adamy przeczytanych książek, a dzielimy sie z innymi.

NajwyższÄ… póÅ‚kÄ™ chcemy przeznaczyć na książki dla rodziców pomagajÄ…cych w wychowaniu i rozwiÄ…zywaniu problemów. Jeżeli ktoÅ› chce siÄ™ z nami podzielić takimi książkami to prosimy umieÅ›cić je na najwyższej póÅ‚ce biblioteki.

Data dodania: 2022-06-02 10:59:45
Data edycji: 2022-11-07 11:21:47