Wizyta w szkole - wspominki

W dniu 11 marca nasza grupa na zaproszenie Pani dyrektor Teresy Święcickiej odwiedziła

Szkołę Podstawową nr 1 im. Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.

Zostaliśmy bardzo mile przyjęci, był słodki poczęstunek, wizyty w klasach lekcyjnych i na sali gmnastycznej. Pani Ola - nasz "przewodnik",  oprowadziła nas po ciekawych miejscach w szkole, byliśmy w sali SI  z kulkami i na szkolnej siłowni.

Kulminacją naszej wycieczki były występy szkolnych artystów, obejrzeliśmy występy chóru szkolnego, zespołów tanecznych i przedstawienie teatralne pt. "Królewna Gburka" w wykonaniu szkolnego teatru "Dobrogostki".

"Pszczółki" stwierdziły, iż w szkole jest fajnie!!!

Ślicznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania nam tak miłego dnia.

Wielkie podziękowania dla mamy Mateusza P. za koordynację i pomoc.

To był pamiętny dla nas dzień, szkoda, że jak na razie ostatni ze względu na niespodziewaną przerwę. Kontynuujemy naukę przedszkolną w warunkach domowych z ogromną pomocą Rodziców, abyście już niedługo stali się  mądrymi "Pierwszakami".

Pozdrawiam - Alina Zelent-Szyndler

Data dodania: 2020-03-29 10:07:25