WIOSNA - NAUKA WIERSZA

WIOSNA -  NAUKA WIERSZA

Dzieci z grupy ŻABKI bardzo lubią uczyć się wierszyków oraz chętnie prezentują je przed kolegami. W miesiącu marcu maluchy miały poznać kolejny wierszyk o tematyce wiosennej pt. "WIOSNA"  Magdaleny Frączek. Dnia 21 marca obchodzimy PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.  Zwracam się z prośbą do Rodziców, aby wspólnie z dzieckiem nauczyli się wierszyka. Po powrocie do przedszkola chętne dzieci będą mogły wyrecytować wierszyk przed kolegami z grupy. Zachęcam również do wykonania z dzieckiem pięknej ilustracji do wiersza (technika dowolna). Zdjęcia wykonanej pracy proszę o przesłanie na pocztę  zabkiprzedszkolenr1@o2.pl  ( imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy).

Przygotowała: Marlena Krasuska

"Wiosna" M. Frączek

Przyszła do nas wiosna,

ciepła i radosna.

Ptaszek pięknie śpiewa,

zielenią się drzewa.

Słonko w górze świeci,

weselą się dzieci.

Każdy dobry nastrój ma,

niechaj wiosna długo trwa!

Data dodania: 2020-03-22 11:47:16
Data edycji: 2020-03-23 10:53:10