WAŻNE OŁOSZENIA

UWAGA!!!

BAL KARNAWAŁOWY W GRUPIE „BIEDRONKI” ODBĘDZIE SIĘ DNIA 11 LUTEGO  2021r.

(z racji na obecne obostrzenia każda grupa będzie się bawiła w swojej sali zajęć)

Prosimy rodziców o przygotowanie dla dzieci dowolnych strojów karnawałowych i przynoszenie kolorowych balonów  do dekoracji  naszej sali balowej.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień Babci i Dziadka zaplanowany jest na 15 lutego 2021r. pod hasłem:

„WALENTYNKOWY KONCERT DLA BABCI I DZIADKA”.

Uroczystość zostanie nagrana i zamieszczona na stronie internetowej przedszkola w zakładce BIEDRONKI.

Prosimy rodziców o umożliwienie Babciom i Dziadkom pokazania uroczystości z okazji ich święta i pomoc dzieciom w dostarczeniu przygotowanych laurek, które tego dnia wychowankowie zabiorą z przedszkola.

Data dodania: 2021-01-12 09:36:12
Data edycji: 2021-01-12 09:36:39