Ważne - Przedszkole Nr 1 im. Czesława Janczarskiego

Ważne

Dnia 19.12.2022r. o godzinie 14.00 zapraszamy rodziców na uroczystość choinkowÄ… i spotkanie z MikoÅ‚ajem, które odbÄ™dzie siÄ™ w WÄ™growskim OÅ›rodku Kultury.

Tego dnia dzieci nie leżakujÄ…. Pod opiekÄ… nauczyciela jadÄ… autokarem na miejsce, tam  bÄ™dÄ… ubierane w  przygotowane stroje.

Dzieci z grupy ZajÄ…czki zaprezentujÄ… taniec Åšnieżynek i BaÅ‚wanków.

Dziewczynki wystÄ…piÄ… w biaÅ‚ych gÅ‚adkich bluzkach i biaÅ‚ych rajstopach zakupionych przez rodziców . Spódniczka z garderoby przedszkolnej. Tego dnia proszÄ™ uczesać dziewczynki (zebrać pasmo wÅ‚osów i zwiÄ…zać  biaÅ‚Ä… frotkÄ… tzw.  fryzura "kukuryku". Na frotce nauczyciel wywiąże dziewczynkom kokardy.

ChÅ‚opcy  wystÄ…piÄ… w stroju baÅ‚wanka z przedszkolnej garderoby. ProszÄ™, aby mamy chÅ‚opców  wspólnie ustaliÅ‚y i przekazaÅ‚y informacje nauczycielowi (  biaÅ‚y podkoszulek  i biaÅ‚e, dÅ‚uższe  skarpetki czy  podkoszulek z dÅ‚ugim rÄ™kawem i biaÅ‚e rajstopy).

Bardzo proszÄ™ o dostarczenie dzieciom brakujÄ…cych strojów  najpóźniej do 15 grudnia najlepiej na podpisanym wieszaku. Do stroju w podpisanej  torebce dokÅ‚adamy biaÅ‚Ä… bieliznÄ™. Jest to bardzo ważne, gdyż stroje dzieci wywozimy wczeÅ›niej.

DziÄ™kujÄ™ za wspóÅ‚pracÄ™ D. BaÅ‚dyga

Data dodania: 2022-12-07 19:27:14