Wakacje czas zacząć

Wakacje  czas zacząć

„Już idzie lato, idą wakacje,

będzie zabawa, będą atrakcje,

będzie wspaniale, będzie bajecznie

kiedy wakacje miną bezpiecznie”.

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają na wakacje, dlatego zaczęłam od słów piosenki, aby wprowadzić Was w dobry nastrój i ogłosić, że dziś kończymy zdalne nauczanie

Wakacje czas zacząć!

Drogie Dzieci. Drodzy Rodzice

Dziękuję za ten wspólnie spędzony czas jakże w tym roku przedszkolnym inny. Dzieciom za wszystkie wykonane prace plastyczne, za posadzone nowalijki, za aktywność ruchową, za każde wykonane zadanie.  Dzieciom 5- letnim za  staranną i systematyczną pracę w książkach. Rodzicom za wszystkie przeczytane dzieciom wiersze, opowiadania, za miłe słowa, za  wspólną troskę o edukację dziecka.

Wszystkie dzieci z grupy  Biedronki zasłużyły na  nagrodę.  Za Wasze starania  DYPLOM MISTRZA ZDALNEGO NAUCZANIA.

Odbierzecie go z rąk swoich kochanych rodziców, którzy  cały czas Was wspierali. Państwu również należy się medal SUPER RODZICÓW.

Życzę, aby wakacje były udane, wspaniale i oczywiście bezpieczne, tak jak te z refrenu piosenki. Zawsze pamiętajcie udane wakacje to bezpieczne wakacje. Zakończymy ten rok przedszkolny na wesoło. Zapraszam Was do zabawy przy piosence „Bezpieczne wakacje”.

ZoZi - BEZPIECZNE WAKACJE (piosenka dla dzieci)

Rodzicom i dzieciom życzę zasłużonego wypoczynku

Do zobaczenia we wrześniu.

Opracowanie: Dorota Bałdyga

Data dodania: 2020-06-25 19:25:36