Wakacje!!!

Kochane   „Pszczółeczki”

dzisiaj kończymy naukę za pomocą zdalnego nauczania.

Wykazałyście się /jak zawsze/ obowiązkowością, pilnością, pracowitością

i wielkimi zdolnościami. Mamy nadzieję, że wiedzą, jaką zdobyłyście pochwalicie się w  szkole.

Bardzo Dziękujemy Rodzicom „Pszczółek” za pomoc i współpracę. Wiemy, że był to dla Państwa bardzo duży obowiązek, ale widzieliśmy Państwa starania                 i ciężką pracę. Mamy nadzieję, że wiedza, jaką Wasze dzieci zdobyły podczas zdalnego nauczania była pomocna w utrwalaniu wiadomości wcześniej zdobytych i zaowocuje w edukacji szkolnej.                                                                         Teraz przed nami zasłużony wypoczynek – WAKACJE!!!                                          Cieszcie się wspólnymi chwilami, słońcem, zabawami, wędrówkami, wycieczkami…Rysujcie, wycinajcie, śpiewajcie, tańczcie, słuchajcie przyrody, grajcie, czytajcie, rozwiązujcie i sami układajcie różne rebusy, krzyżówki….

Jeśli możecie zamknijcie komputer…na całe wakacje, aby odpoczął od Was!!!

Wszystkie pracowite „Pszczółki” otrzymują nagrodę w postaci

Dyplomu Mistrza Zdalnej Edukacji. /poniżej został dodany link do ściągnięcia dyplomu aby go wydrukować/.

Dziękujemy! Pozdrawiamy! Zdrowia i Wesołych WAKACJI -

- Pani Jola i Pani Alinka życzą!!!

Data dodania: 2020-06-26 15:03:49
Data edycji: 2020-06-26 15:10:55