WAKACJE

Drodzy rodzice i dzieci z grupy Żabki.

Za nami pierwszy rok pobytu waszych dzieci w przedszkolu. Bardzo trudny rok, zarówno dla dzieci, rodziców jak i  dla nas, pracowników przedszkola. Staraliśmy się, zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby dzieci miały kontakt z przedszkolem, żeby nie był to rok stracony. Zdajemy sobie jednak sprawę, że bez Was, drodzy rodzice, nic by nam nie wyszło. Doceniamy Wasz wysiłek włożony w proces zdalnego nauczania. Dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i współpracę w zdalnej edukacji.

Kochane dzieci, bardzo, bardzo wam dziękujemy za wszystkie prace, które wykonywałyście w domu, za trud włożony w to, żeby prace, które wykonywałyście były piękne i staranne. Spisałyście się na medal. Należy wam się dyplom Mistrza zdalnej edukacji.

Drodzy rodzice mamy jeszcze jedną prośbę przed wakacjami. Wydrukujcie waszym dzieciom dyplomy i wręczcie je w naszym imieniu i koniecznie powiedzcie dzieciom, że jesteśmy z nich bardzo dumne. Czekamy na was małe Żabki we wrześniu !!!

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy wspaniałych i zdrowych wakacji.

Katarzyna Bielińska

Marlena Krasuska