UWAGA RODZICE!!!

Witamy rodziców i dzieci z grupy BIEDRONEK!!!

Nadeszła wiosna- czas kiedy przyroda budzi się do życia. Powinien być to czas radości dla wszystkich, szczególnie dla dzieci. Ponieważ sytuacja się skomplikowała, przez panujący koronawirus i dzieci muszą pozostać w domach będziemy umieszczać na przedszkolnej stronie Internetowej w zakładce BIEDRONKI różne propozycje edukacyjne. Wiemy, że rodzice potrafią doskonale bawić się z dziećmi. Mamy nadzieję,że przedstawione zadania i zabawy pomogą zainspirować rodziców i wskazać sposoby spędzenia czasu ze swoimi pociechami podczas tej trudnej sytuacji.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i zapraszamy do współpracy.

Małgorzata Trojanowska

Dorota Bałdyga

Drodzy Rodzice bardzo prosimy o systematyczne dzielenie się z nami ciekawymi aktywnościami, osiągnięciami i wspaniale wykonanymi zadaniami poprzez kontakt mailowy:

Oto adresy:

Pani Dorota Bałdyga: biedronki.klonowa@gmail.com