Uwaga!

Dnia 19 czerwca 2023 r. ( poniedziałek ) odbędzie się w Węgrowie  " Festiwal Mistrza Twardowskiego" . Nasze przedszkole będzie brało udział w tym wydarzeniu.

O godzinie 13.30 dzieci pod opieką nauczycielek  wyruszą sprzed Węgrowskiego Ośrodka Kultury barwnym korowodem na rynek pod scenę plenerową .

Od godziny 14.00 na rynku odbędą się wspólne zabawy z animatorami. Koniec wydarzenia planowany jest na godzinę 16.00.

W związku z tym, jeżeli Rodzice z dzieckiem chcą  dłużej  uczestniczyć  w wyżej wymienionych zabawach , proszeni są o odbiór swojego dziecka od wychowawcy grupy, w  godzinach 14.00 -14.10 , sprzed Domu Gdańskiego . Po upływie ustalonego czasu odbioru , przedszkolaki razem z nauczycielkami wracają do przedszkola na podwieczorek.

Prosimy o wcześniejsze deklaracje uczestnictwa Państwa dziecka w wydarzeniu ( od jutra zgłaszamy do nauczycielek grup ).

Tego dnia prosimy  o przygotowanie i przyniesienie do sali dla swojego dziecka stroju bajkowego na barwny korowód ( np. strój z balu ).

Data dodania: 2023-06-13 18:06:44
Data edycji: 2023-06-13 18:07:59