Światowy Dzień Pluszowego Misia oraz Dzień Patrona Przedszkola

Dnia 25 listopada w naszej grupie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia oraz Dzień Patrona Przedszkola - Czesława Janczarskiego. Biedronki tego dnia przyniosły swoje ulubione pluszowe misie oraz mogły przedstawić je innym dzieciom. Wspólne zabawy z pluszakami przy muzyce wprowadziły dzieci w radosny nastrój. Biedronki musiały również ułożyć kolorowe misie, ucząc się przy tym współpracy w grupie.  Poznaliśmy historię powstania ulubionej zabawki wszystkich dzieci- Pluszowego Misia.  Ponadto Biedroneczki poznały wiersze Czesława Janczarskiego i dowiedziały się co oznacza słowo „patron”.  Kolorowały Misia Uszatka według własnego uznania. Obejrzeliśmy również bajkę pt. „Miś Uszatek”. Na koniec wysłuchały listu wysłanego przez żonę Czesława Janczarskiego w roku kiedy został on Patronem naszgo Przedszkola.

Data dodania: 2022-11-27 11:42:26
Data edycji: 2022-11-27 11:47:41