SPOTKANIE Z POLICJANTEM

10 października 2022r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Została przeprowadzona pogadanka na temat bezpieczeństwa dzieci w drodze do przedszkola i na placach zabaw. Dzieci dowiedziały się gdzie i jak przechodzić przez ulicę, jak ważne jest noszenie odblasków. Omówione zostało także umundurowanie Policji, oraz przedmioty potrzebne w pracy Policjanta. Biedronki dowiedziały się także kiedy należy wzywać policję i pod jaki numer dzwonić. Na zakończenie dzieci mogły zwiedzić radiowóz policyjny,a najwięcej radości wzbudzało włączanie sygnałów alarmowych.

Serdecznie dziękujemy Panu Policjantowi i zapraszamy częściej do naszego przedszkola!!!

Przygotowała: Daria Kresa

Data dodania: 2022-10-10 19:41:46