Rodzice!!!

W poniedziałek 12 kwietnia 2021opublikujemy listę dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na 2021/2022 rok (publikacja na stronie przedszkola oraz przy wejściu głównym do przedszkola).  Do 16 kwietnia 2021 zgodnie z harmonogramem rekrutacji jest konieczność potwierdzania przez rodzica dziecka woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

Oświadczenia są do pobrania poniżej

oraz w sekretariacie – prosimy dzwonić.

Skany oświadczeń prosimy wysyłać na adres: przedszkole.nr1@serwus.pl lub oryginały wrzucić do skrzynki na listy przy wejściu głównym do przedszkola w godz. 8:00-16:00.

Tylko po złożeniu oświadczenia dziecko zostanie umieszczone na liście dzieci przyjętych, która będzie podana do publicznej wiadomości 19 kwietnia 2021 roku (publikacja na stronie przedszkola oraz przy wejściu głównym do przedszkola).

Bardzo prosimy o śledzenie aktualności na stronie internetowej przedszkola, gdyż będziemy informowali o dniu otwartym, jeżeli będzie taka możliwość oraz o potrzebnych dzieciom rzeczach od września 2021 roku.

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres: przedszkole.nr1@serwus.pl

informacji można uzyskać w sekretariacie lub pod numerem telefonu

Podział dzieci na grupy będzie w sierpniu bieżącego roku.

Data dodania: 2021-04-09 12:19:21
Data edycji: 2021-04-09 12:55:20