Przyjaciel Przedszkola

Dnia 02.11.2022 r. naszą grupę odwiedziła Julia- absolwentka przedszkola z grupy Jagódki. Obecnie uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II. Julia zapoznała dzieci z klarnetem  i opowiedziała o swoich zainteresowaniach  muzycznych, które rozwija w Szkole Muzycznej w Sokołowie Podlaskim.  Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały instrument, zapisy nutowe oraz wysłuchały zaprezentowanych utworów.  Julia tak pięknie zagrała na klarnecie, że dzieci od razu rozpoznały  zagrane utwory, a niektóre zaczęły śpiewać. Były to: "Stary niedźwiedź", "Jadą , jadą misie", "My jesteśmy krasnoludki". Dziękujemy Julii, jej siostrze Oliwce i mamie za poświęcony czas , miłe spotkanie  z muzyką. Julii życzymy dalszych sukcesów   i witamy w gronie Przyjaciół Przedszkola.

Data dodania: 2022-11-02 19:51:53
Data edycji: 2022-11-02 20:35:50