Poznajemy różne zawody

Dnia 30 września 2022 r. naszą grupę odwiedził Pan Zbyszek. Popsuło się koło u jednej z zabawek i   pomoc Pana Zbyszka była niezbędna. Dzieci dowiedziały się , że gdy się coś  zepsuje to zaraz Pan Zbyszek zreperuje. Zobaczyły skrzynkę , w której znajdowały się narzędzia i słuchały co jeszcze naprawia Pan Zbyszek w przedszkolu. Później była zabawa.  Dzieci zaśpiewały piosenkę  pt.:"Jedzie pociąg" oraz pokazały jakie są  dzielne i odważne  i że potrafią już pokonać tunel. Podziękowały za odwiedziny i pomoc. Pan Zbyszek obiecał, że pomoże nam zrobić domek dla jeżyka tylko musimy poczekać jak spadnie trochę więcej liści. Było to spotkanie z cyklu "Poznajemy różne zawody". Zaczynamy od pracowników przedszkola, których dzieci już znają.

Data dodania: 2022-09-30 15:52:44
Data edycji: 2022-09-30 16:56:29