Powitanie wiosny w przedszkolu

25 marca powitaliśmy wiosnę w naszym przedszkolu. Pogoda na dworze od rana  nie była ładna, ale w przedszkolu panowała wiosna. Było żółto i zielono, dzieci ubrały się we właściwe kolory  ubranek,  za co dziękujemy rodzicom, że o to zadbali. Grupa Pszczółek z Panią Alinką przygotowała zagadki dla dzieci związane z oznakami wiosny. Na dzieci czekała również niespodzianka. Było to przedstawienie przygotowane przez nauczycielki. Pani Kasia B - wiatr, Pani Ewa R -  deszcz i słonko, Pani Jola O - skowronek, pani Dorota O - zima, Pani Maria B - wiosna. Dzieci z wielką uwagą oglądały przygodę skowronka i podziwiały nauczycielki w innych niż zwykle rolach. Wszystkim nauczycielkom występującym w przedstawieniu należą się podziękowania, ponieważ to dowód, że nauczycielka to nie tylko osoba, która uczy, wymaga i pomaga, ale również sama musi przyjmować różne role, aby być osobą wiarygodną dla dzieci i osiągnąć zamierzony cel. Słodki i żóły poczęstunek na koniec dnia sprawił dzieciom wiele radości. Chyba gra w zółto - zielone pomogła, na dworze wyszło słonko i zrobiło się naprawdę wiosennie.

Data dodania: 2019-03-25 23:25:43
Data edycji: 2019-03-25 23:41:20