PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny.To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku.W tym dniu wszyscy bawili się doskonale. Były tańce, śpiew, zabawy. Pani Asia zaprezentowała nam, bardzo ciekawy teatrzyk kukiełkowy o tematyce wiosennej. Pierwszy Dzień Wiosny to też Dzień Śmiesznych Fryzur. Pani Asia zorganizowała konkurs na najśmieszniejszą fryzurę . Po przedstawieniu dzieci  przygotowały Marzannę – zimową pannę, która zgodnie z tradycją pożegnała zimową porę roku.

Przedszkolaki dumnie niosły symbol zimy – kolorową Marzannę. Przy piosence i wierszu o pierwszym dniu wiosny symbolicznie rozebrały ekologiczną zimową pannę – Marzannę.

Nasz kolega Franio zrobił nam wspaniałą niespodziankę - przyniósł nam piękne bratki  do posadzenia. Dziękujemy Rodzicom Franka za piękny prezent.

21 marca jest również dniem Kolorowej Skarpetki, czyli Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa. Z tej okazji mieliśmy piękne kolorowe skarpetki „nie do pary”.

Data dodania: 2024-03-25 21:18:58
Data edycji: 2024-03-26 05:16:40