PAN POLICJANT W PRZEDSZKOLU

W poniedziałek (10. X. 2022r.) na dzieci czekała niezwykła niespodzianka. Do przedszkola  na zproszenie Pani Dominiki przyjechał pan policjant. W pierwszej części spotkania gość opowiedział wychowankom o swoim zawodzie, na czym polega, pouczył dzieci jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym podczas uczestniczenia w ruchu drogowym. Przedszkolaki dowiedziały się też kiedy należy wzywać policję i pod jaki numer dzwonić.  W drugiej części spotkania  przedszkolaki mogły wejść do wozu policyjnego oraz posłuchać jak brzmi sygnał, gdy policja jedzie do jakiegoś zdarzenia.

Serdecznie dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie , a szczególnie naszemu gościowi  za poświęcony  czas i podzielenie się z przedszkolakami swą wiedzą nt.  jak żyć by czuć się bezpiecznie.

Data dodania: 2022-10-10 16:06:55
Data edycji: 2022-10-10 16:08:37