OGŁOSZENIE

Dnia 19 czerwca 2023 r. (poniedziałek) odbędzie się w Węgrowie  " Festiwal Mistrza Twardowskiego". Nasze przedszkole będzie brało udział w tym wydarzeniu.

O godzinie 13.30 dzieci pod opieką nauczycielek  wyruszą sprzed Węgrowskiego Ośrodka Kultury barwnym korowodem na rynek pod scenę plenerową.

Od godziny 14.00 na rynku odbędą się wspólne zabawy z animatorami. Koniec wydarzenia planowany jest na godzinę 16.00.

W związku z tym, jeżeli Rodzice z dzieckiem chcą  dłużej  uczestniczyć  w wyżej wymienionych zabawach,  proszeni są o odbiór swojego dziecka od wychowawcy grupy, w  godzinach 14.00 -14.10, sprzed Domu Gdańskiego. Po upływie ustalonego czasu odbioru, przedszkolaki razem z nauczycielkami wrócą do przedszkola na podwieczorek.

Prosimy o wcześniejsze deklaracje uczestnictwa Państwa dziecka w wydarzeniu (od jutra zgłaszamy do nauczycielek grup).

Tego dnia prosimy  o przygotowanie i przyniesienie do sali dla swojego dziecka stroju bajkowego na barwny korowód (np. strój z balu ).

Data dodania: 2023-06-13 20:18:00
Data edycji: 2023-06-13 20:19:08