OGŁOSZENIE

Zapraszamy rodziców dnia 19 grudnia 2022r. na godz. 14.00 do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na uroczystość pt.  „Spotkanie z Mikołajem”.

Tego dnia wychowankowie przynoszą do przedszkola podpisane reklamówki  i podpisany strój na występ (galowy), w który  przed imprezą zostaną przebrani.                                                                                                                                                                                Do WOK-u dzieci zostaną przewiezione autokarem.                                                                                                                                        Po imprezie rodzice będą mogli na przygotowanym dla grupy  w sali konferencyjnej WOK stoliku (szukać nazwy grupy) znaleźć ubranie swojego dziecka i przebrać.  Wszystkie rzeczy  z występu (strój galowy i kapcie) rodzice zabierają do domu. Zostawić należy tylko strój przedszkolny (spódniczki).

Data dodania: 2022-12-16 05:30:44
Data edycji: 2022-12-16 05:31:30