OGŁOSZENIA

W grupie BIEDRONEK urządzony zostanie "KĄCIK KSIĄŻKI O LESIE". Prosimy rodziców o udostępnienie dzieciom książek o takiej tematyce z domowych biblioteczek (jeśli takie posiadają) i przyniesienie (podpisanych) do przedszkola. Po zakończeniu ekspozycji zostaną one zwrócone.

Rodziców zapraszam do wzięcia udziału w akcji pod hasłem: RODZINNE BAJANIE. Polega ona na przygotowaniu dla dzieci wybranej (ok. 15-20 minutowej) bajki, baśni, legendy itp. i zaprezentowaniu jej dzieciom w grupie. Akcja trwać będzie do końca maja. Chętnych proszę o zgłaszanie się do wychowawczyni- Małgorzaty Trojanowskiej

W grupie BIEDRONEK dnia 28 MAJA 2019 (wtorek) organizowana jest wycieczka do ZWIERZYŃCA- "EUROSTRUŚ" W BORZYCHACH. Koszt wyjazdu wynosi 25 zł. Pieniądze oraz zgody na wyjazd dziecka prosimy dostarczać do wychowawczyń grupy.

Data dodania: 2019-05-07 21:55:08
Data edycji: 2019-05-07 21:57:12