Obchody Święta Niepodległości - Przedszkole Nr 1 im. Czesława Janczarskiego

Obchody Święta Niepodległości

Dnia 13 listopada odbyÅ‚y siÄ™ uroczyste obchody 101 rocznicy odzyskania przez PolskÄ™ niepodlegÅ‚oÅ›ci. Wszystkich zgromadzonych powitaÅ‚a  Pani Dyrektor. W obchodach uczestniczyli zaproszeni goÅ›cie: Pani H. UliÅ„ska, Pan Hubert Kowalewski, Pan Ratajski,  Pan Ilczuk z małżonkami, caÅ‚a spoÅ‚eczność przedszkolna. Grupa Biedronki pod kierunkiem Pani MaÅ‚gosi z wielkim zaangażowaniem zaprezentowaÅ‚a program artystyczny o tematyce patriotycznej.  Wszyscy zaÅ›piewali hymn "Mazurek DÄ…browskiego". Ze wzglÄ™du na warunki atmosferyczne Marsz NiepodlegÅ‚oÅ›ci zostaÅ‚ przeniesiony na 15.11.2019 r. Po poÅ‚udniu Biedronki zaprezentowaÅ‚y  program artystyczny  z okazji ÅšwiÄ™ta NiepodlegÅ‚oÅ›ci swoim rodzicom.

Data dodania: 2019-11-17 17:59:01
Data edycji: 2019-11-17 18:34:56