NUTKI POZNAJĄ ZAWODY

Od najmłodszych lat w ramach treści związanych z doradztwem zawodowym, dzieci poznają różne zawody. Już w przedszkolu wiedzą, że każda praca jest ważna, potrzebna, że każdy zawód należy szanować. W ramach realizacji treści z zakresu orientacji zawodowej dzieci z grupy KOLOROWE NUTKI przez ostatni tydzień brały udział w  zajęciach  pt.: „Poznajemy zawody". Głównym celem tych zajęć było wstępne zapoznanie dzieci  z wybranymi zawodami w ich najbliższym otoczeniu oraz rozwijanie zainteresowań przedszkolaków. Poznaliśmy zapomniane i ginące już zawody. Dzieci opowiadały też o swoich wymarzonych zawodach. Podczas prac plastycznych dzieci wcieliły się w role projektantów oraz fryzjerów. Zapraszamy do fotorelacji.

Data dodania: 2024-02-06 18:15:56
Data edycji: 2024-02-08 05:01:23