Nasze prace

Prace plastyczno- techniczne, które powstały w ubiegłym tygodniu zainspirowane były omawianą tematyką "Nasze zwierzęta". Dzieci przedstawiły w formie plastycznej płaskiej i przestrzennej wybrane przez siebie zwierzątko - rysunek kredkami.  Były to zwierzęta domowe, hodowane przez człowieka, egzotyczne oraz ich środowisko życia. Lepiły również z plasteliny,  najwięcej było piesków, kotków i królików.

Wiele radości  sprawiła dzieciom praca plastyczna "Akwarium".  Było malowanie farbami, kolorowanie kredkami,  przekładanie sznurka przez dziurki oraz dorysowywanie  flamastrami, markerami własnych elementów.  Z wszystkich prac dzieci stworzyliśmy piękne akwarium pełne ryb.

Warto również przedstawić  ciekawe konstrukcje z klocków: pojazdy, maszyny, zbroja rycerza, miecz itp. Powstały one z inicjatywy dzieci i realizowane były  w czasie zabaw dowolnych.

Data dodania: 2021-03-10 15:22:16
Data edycji: 2021-03-10 16:41:39