Mikołajki

06 grudnia był u Nutek bardzo wesołym i aktywnym dniem. Zaczęliśmy od świątecznej sesji zdjęciowej. Następnie odczytaliśmy zadanie z kalendarza adwentowego: " PIECZENIE CIASTEK". Ciasteczka wyszły nam pyszne. KOLOROWE NUTKI postanowiły poczęstować nimi pracowników przedszkola. Przepis na ciasteczka jest dostępny  w zakładce Kącik kulinarny.  Po powrocie do sali znaleźliśmy tajemniczy list od Elfa. Okazało się, że gdzieś w przedszkolu jest ukryty olbrzymi worek z prezentami. Zaczęły się MIKOŁAJKOWE PODCHODY. Przedszkolaki wykazały się sprytem i sokolim wzrokiem. Śpiewem dziękowaliśmy za zdobyte elementy, które niezbędne nam były, aby odnaleźć worek z prezentami. Udało się ! Nasz skarb świąteczny został odnaleziony. Podusie bardzo ucieszyły dzieciaczki. Po powrocie z poszukiwań udaliśmy się do sali na seans filmowy. Dzieci przytuliły poduszki i wspólnie obejrzeliśmy film o Rudolfie. Takie to były nasze przygody.

Zapraszam do fotorelacji.

Rodzicom serdecznie dziękuję za współpracę.

Data dodania: 2023-12-06 19:16:02
Data edycji: 2023-12-09 16:13:45