Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

Drodzy Rodzice, dzieci z grupy Biedronki biorą udział w międzynarodowm projekcie "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury", którego celem jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz współpraca między przedszkolami. Aby projekt mógł być realizowany, niezbędna jest pomoc rodziców. Dlatego zwracam się do Was, drodzy państwo o pomoc w zrealizowaniu go. Zadaniem rodziców będzie poczytanie dziecku na dobranoc, ale będzie wam towarzyszyć Miś. Tylko tyle i aż tyle !

Każde dziecko bedzie dostawało do domu Dzienniczek Małego Misia wraz z kartą dzienniczka oraz zalaminowaną sylwetką Misia. Proszę o przynoszenie Misia wraz z wypełnionym dzienniczkiem nie dłużej jak po dwóch dniach od otrymania go. (Z powodu sytuacji związanej z pandemią zamiast pluszaka wędrować będzie zalaminowany rysunek Misia Krzysia). Na karcie dzienniczka rodzice wpiszą tytuł utworu , który został przeczytany, a dzieci wykonają pamiątkowy rysunek. Po przyniesieniu do przedszkola, sylweta Misia zostanie zdezynfekowana a następnie przekazana kolejnemu dziecku. Z kart dzienniczka utworzymy Kronikę Projektu.

Bardzo dziękuje za współpracę.

Dorota Oborska

Data dodania: 2021-09-29 18:19:57