KLOROWE NUTKI ŚWIĘTUJĄ NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI

Dnia 10 listopada 2021r. KOLOROWE NUTKI hucznie świętowały rocznicę ODZYSKANIA NIEPODLEŁOŚCI przez Polskę. Dzieci uczciły tą uroczystość zabawą do muzyki wielkiego polskiego kompozytora F. Chopina oraz tańcząc "Polkę z klaskaniem". Wzięły też udział w konkursie, w którym wykazały się wiedzą na temat swojej Ojczyzny.  Udowodniły, że potrafią powiedzieć i wskazać jak wygląda GODŁO i FLAGA POLSKI (wcześniej wykonały piękną pracę plastyczną) , są świadomi że ich ojczyzną jest Polska- recytują wiersz pt. "Kto ty jesteś?". Maluszki pięknie zaśpiewały pierwszą zwrotkę ""HYMNU POLSKIEGO", stojąc w postawie na baczność. Na zakończnie uroczystości  wychowankowie udali się do pomnika J. Pilsudskiego, gdzie oddały hołd tej ważnej postaci w historii Polski- zapaliły i postawiły znicz.

BRAWO MALI PATRIOCI!!!

Data dodania: 2021-11-11 17:29:23