Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kilometry dobra

Kilometry dobra

Kilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Jej pomysłodawcą jest Robert Kawałko, prezes Polskiego Instytutu Filantropii.

Jest to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność. W ciągu ostatnich 5 lat do fundacji i stowarzyszeń trafiło już ponad 4,5 mln zł na realizację 185 projektów.

6. edycja Kampanii rozpoczęła się 1 marca i potrwa do 2 czerwca 2019 r.

Nasze przedszkole również przyłączyło się do tej szlachetnej kampanii dobroczynnej.  Akcja będzie polegała na zbieraniu środków dla podopiecznych węgrowskiego stowarzyszenia „SPONIA-Węgrów”. Środki te przyczyniają się do rozwoju stowarzyszenia i zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, a przez to bardziej efektywnej rehabilitacji dzieci i młodzież. 

Nauczycielki i dzieci przygotują pyszne ciasteczka, które we wtorek będziecie mogli Państwo zakupić. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na cele stowarzyszenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Data dodania: 2019-04-12 17:05:26
Data edycji: 2019-04-13 19:19:35
Ilość wyświetleń: 805
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej