KARNAWAŁ Z BABCIĄ I DZIADKIEM

We wtorek (31.01) w grupie Kolorowe nutki odbył się Bal Karnawałowy z babcią i dziadkiem - bardzo ważnymi osobami w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci z grupy KOLOROWE NUTKI  przygotowały specjalne przedstawienie. Podczas występu recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne.

Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oglądali występy swoich wnucząt. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Po występie artystycznym Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane prezenty.Potem odbyły się tańce.

Dziękujemy serdecznie Babciom i Dziadkom za przybycie na uroczystość!

Dziękujemy rodzicom Madzi, a także mamie Adasia za pomoc w przygotowaniu prezentów.

Data dodania: 2023-02-02 22:17:25
Data edycji: 2023-02-02 22:35:22