JESIENNE BAJANIE - SPOTKANIE DRUGIE

W piątek (8. X. 2022r. ) odbyło się kolejne spotkanie  w ramach akcji JESIENNE BAJANIE. Tym razem odwiedziła nas mama naszej koleżanki Lidki. Pani P. Kasnodębska przeczytała nam wspaniałą opowieść z serii bajek pt. "Tupcio Chrupcio".      Dzieci  z zaciekawieniem słuchały historii jak to  Tupcio Chrupcio uwielbiał jesć czekoladę, a nie lubił myć zębów i zdrowego jedzenia i co na to powiedział pan dentysta.                                                                                                                                                Opowieść w interpretacji gościa bardzo się dzieciom spodobała, gdyż była bardzo mądra. Dzieci dowiedziały się jak dbać o zęby.                                                                                                                                                                                                        KOLOROWE NUTKI pięknie podziękowały Pani Krasnodębskiej za przeczytaną opowieść i poświęcony czas, a Lidzia dodatkowo w imieniu koleżanek i kolegów  podarowała mamie słodkiego całusa. DZIĘKUJEMY!!!

Data dodania: 2022-10-10 15:41:40
Data edycji: 2022-10-10 16:16:55