Festiwal Mistrza Twardowskiego

Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w Festiwalu Mistrza Twardowskiego, który będzie zorganizowany 9 września 2021 r. na Rynku Mariackim w Węgrowie.

13:30 – wyruszy barwny korowód sprzed Węgrowskiego Ośrodka Kultury z udziałem dzieci z przedszkoli oraz szkół

14:00 – krótkie prezentacje sceniczne poszczególnych grup ze szkół i przedszkoli

Po  prezentacjach wszyscy zebrani obejrzą widowisko w wykonaniu Teatru Amatorskiego w Węgrowie, pt. Twardowski na Księżycu” oraz animacje grup tanecznych

16:00 – 18:00 darmowa strefa zabaw dla dzieci

Z naszego przedszkola z nauczycielkami  wyruszą w barwnym korowodzie oraz zaprezentują przygotowane przez siebie prezentacje tylko starsze dzieci: Skrzaty - taniec,  dzieci 5 i 6 letnie z grupy Biedronek – hymn przedszkola, Żabki – zabawa ruchowa z elementami tańca. Pozostałe dzieci będą miały zapewnioną opiekę jak każdego dnia w przedszkolu. Wszystkie dzieci z naszego przedszkola po swoich prezentacjach będą stać pod sceną z nauczycielkami i oglądać występy na scenie. Od godziny 15:00 będzie można zabierać dzieci z rynku, aby korzystać z dziećmi z darmowej strefy zbaw. Po  występach na scenie dzieci, które nie zostaną odebrane przez rodziców wrócą z nauczycielkami do przedszkola.

Pozostałe dzieci z młodszych grup, mogą uczestniczyć w powyższych atrakcjach, ale pod opieką rodziców, po odebraniu z przedszkola.

Data dodania: 2021-09-03 10:40:20
Data edycji: 2021-09-03 11:38:46