Dzień otwarty

04 czerwca 2024 roku odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty dla dzieci, które od września będą naszymi przedszkolakami. Na początku w występie artystycznym przedstawiła się dzieciom, każda grupa z naszego przedszkola: Smerfy, Zajączki, Motylki, Biedronki i Kolorowe Nutki. Następnie dzieci z rodzicami udali się do sal zajęć. Rodzice otrzymali niezbędne informacje, wspólnie z dziećmi robili rysunki na ekologicznych torbach zakupowych, a później  dzieci miały czas na wspólną zabawę. Na koniec czekały na dzieci atrakcje na placu zabaw: zamek dmuchany, suchy basen z kulkami, bańki mydlane oraz wspólne zabawy w piaskownicy i na sprzęcie terenowym pod okiem rodziców i personelu przedszkola.

Bardzo cieszymy się z tego wydarzenia i wierzymy, że to spotkanie da dzieciom poczucie bezpieczeństwa, kiedy we wrześniu zaczną uczęszczać do przedszkola.

Data dodania: 2024-06-06 10:13:33
Data edycji: 2024-06-06 10:18:00