Dzień Kundelka

Dnia 25.10.2021 r. w ramach współpracy z rodzicami, w grupie Biedronki zorganizowany został DZIEŃ KUNDELKA. Z przyniesionych przez dzieci i nauczycielki  zdjęć piesków stworzono gazetkę tematyczną pt.: "Mój pies". Dzieci dzieliły się wrażeniami na temat swoich psów oraz ich upodobań. Odbyła się również wycieczka do sklepu zoologiczno- ogrodnicznego. Dzieci wzbogaciły wiedzę na temat psa, jego potrzeb i obowiązków właściciela oraz poznały ogólne zasady bezpieczeństwa w kontaktach z nieznanymi  psami. Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa zabawkami dla piesków, wrażenia dotykowe i wydawane  dzwięki oraz spotkanie z  bardzo przyjaznym psem Mia. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w życie naszej grupy i wspieranie naszych działań.

Data dodania: 2021-10-28 09:20:33
Data edycji: 2021-10-30 22:27:29