DZIEŃ DZIECKA W BAŚNIOWEJ KRAINIE

W Dniu Dziecka dzieci z grupy KOLOROWE NUTKI wyruszyły po śniadaniu na wyprawę  pod hasłem "podróż do baśniowej krainy". Dzieci z zaciekawieniem kroczyły, chcąc dowiedzieć się gdzie znajduje się to miejsce. Gdy dotarły do celu okazało się, że tą krainą okazała się Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Cieszkowskiego w Węgrowie. Wychowankowie z zainteresowaniem słuchały informacji przekazywanych przez panią bibliotekarkę, która zabrała małych podróżników w magiczny świat książek. KOLOROWE NUTKI dowiedziały się co należy zrobić żeby zostać czytelnikiem, oglądały  kolorowe książki, dowiedziały się jak należy zachowywać się w biliotece. Dzieci zwiedziły też ciekawą wystawę archeologiczną znajdującą się w  podziemiach budynku. Na zakończenie dzieci podziękowały Paniom bibliotekarkom za okazaną życzliwość, a każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę "sówkę mądrą główkę" .

Data dodania: 2022-06-01 14:31:57
Data edycji: 2022-06-02 15:00:04