Dzień Babci i Dziadka , Bal Karnawałowy

W tym roku dzieci przygotują dla Babci i Dziadka koncerty i programy artystyczne, które zostaną nagrane 20 i 21 stycznia  2022 roku i zamieszczone  w zakładkach poszczególnych grup.

Bardzo prosimy śledzić zakładki grup, gdzie zmieszczone są informacje dotyczące tej uroczystości.

W tym roku Bal Karnawałowy będzie po feriach, dokładny termin podamy na początku lutego. Bardzo prosimy o przygotowywanie strojów dla dzieci. W tym roku pomysły na stroje są dowolne, ponieważ żadna grupa nie określa tematyki balu, która wymagałaby konkretnych strojów. Ważne jest, aby dodatkowe elementy stroju były bezpieczne i nie zawierały ostrych elementów, które mogą stanowić zagrożenie dla innych dzieci. Bardzo prosimy o przynoszenie kolorowych balonów do dekoracji sali balowej.

Data dodania: 2022-01-18 11:21:04
Data edycji: 2022-01-18 11:26:39