Dni adaptacyjne dla dzieci 3 i 4 letnich

Drodzy Rodzice

Zapraszamy 30 i 31 sierpnia 2023 r. godz. 10:00 na dni adaptacyjne dzieci, które od września pierwszy raz przyjdą do przedszkola. Spotkanie będzie w sali Nr 2 (dzieci 3 i 4 letnie). Bardzo prosimy o zabranie kapci dla dzieci oraz zakładanie ochraniaczy przez rodziców. Każde dziecko już będzie miało swój znaczek w szatni, więc będzie mogło zostawić swoje ubranka i buciki.

Czas trwania 1-1,5 godziny.

Celem zajęć jest ułatwienie dziecku bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej oraz pokazanie, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami.

Rodzice będą mogli dostarczyć dokumenty związane z pobytem dzieci w przedszkolu (upoważnienia do odbierania dzieci z przedszkola, ankiety dotyczące dziecka) oraz pościel (dzieci 3 i 4 letnie leżakują).

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA

Nie planujemy dni adaptacyjnych dla dzieci 5 i 6 letnich.

Data dodania: 2023-07-31 11:40:04
Data edycji: 2023-07-31 12:43:29