DNI ADAPTACYJNE

DNI ADAPTACYJNE DLA DZIECI Z NAJMŁODSZEJ GRUPY

Uwaga Rodzice dzieci, które będą w najmłoszej grupie rodznik 2018

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami 30 i 31 sierpnia 2021 r. godz. 10:00 na dni adaptacyjne. Spotkanie będzie w sali Nr 2, bardzo prosimy o zabranie kapci dla dzieci oraz zakładanie ochraniaczy przez rodziców.

Każde dziecko już będzie miało swój znaczek w szatni, więc niech tam zostawi swoje ubranka i buciki.

Czas trwania 1-1,5 godziny.

Celem zajęć jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej oraz pokazanie, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami.

Rodzice będą mogli dostarczyć dokumenty związane z pobytem dzieci w przedszkolu (upoważnienia do odbierania dzieci z przedszkola, ankiety dotyczące dziecka) oraz pościel dla dzieci na leżakowanie.

Dla dzieci starszych nie organizujemy dni adaptacyjnych. Wszelkich informacji udzielamy telefoniczne lub prosimy o osobisty kontakt.

Data dodania: 2021-08-20 12:12:37
Data edycji: 2021-08-20 12:28:40