Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Co przyszły przedszkolak wiedzieć powinien

Co przyszły przedszkolak wiedzieć powinien

Przekazujemy informację dla rodziców dzieci, które od września 2022 roku będą przedszkolakami naszego przedszkola. Prosimy o zapoznanie się i przygotowanie dzieci do tego ważnego momentu oraz przygotowanie potrzebnych dzieciom przedmiotów. Piżamki, worki na pościel i kołderki dotyczą dzieci 3  letnich, ponieważ tylko one leżakują.

Dzieci 4 letnie w grupie mieszanej nie będą leżakowały. Do grupy miesznej zostaną zapisane dzieci, które po raz pierwszy przychodzą do przedszkola.

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami 30 i 31 sierpnia 2022 r. godz. 10:00 na dni adaptacyjne. Spotkanie będzie w sali Nr 2 i sali Nr 4, bardzo prosimy o zabranie kapci dla dzieci oraz zakładanie ochraniaczy przez rodziców.

Każde dziecko już będzie miało swój znaczek w szatni, niech tam zostawi swoje ubranka i buciki.

Czas trwania 1-1,5 godziny.

Celem zajęć jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej oraz pokazanie, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami.

Rodzice będą mogli dostarczyć dokumenty związane z pobytem dzieci w przedszkolu (upoważnienia do odbierania dzieci z przedszkola, ankiety dotyczące dziecka) oraz pościel dla dzieci na leżakowanie.

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA

Data dodania: 2022-07-22 17:23:13
Data edycji: 2022-08-08 13:38:24
Ilość wyświetleń: 541
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej