Co przyszły przedszkolak wiedzieć powinien

Przekazujemy informację dla rodziców dzieci, które od września 2022 roku będą przedszkolakami naszego przedszkola. Prosimy o zapoznanie się i przygotowanie dzieci do tego ważnego momentu oraz przygotowanie potrzebnych dzieciom przedmiotów. Piżamki, worki na pościel i kołderki dotyczą dzieci 3  letnich, ponieważ tylko one leżakują.

Dzieci 4 letnie w grupie mieszanej nie będą leżakowały. Do grupy miesznej zostaną zapisane dzieci, które po raz pierwszy przychodzą do przedszkola.

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami 30 i 31 sierpnia 2022 r. godz. 10:00 na dni adaptacyjne. Spotkanie będzie w sali Nr 2 i sali Nr 4, bardzo prosimy o zabranie kapci dla dzieci oraz zakładanie ochraniaczy przez rodziców.

Każde dziecko już będzie miało swój znaczek w szatni, niech tam zostawi swoje ubranka i buciki.

Czas trwania 1-1,5 godziny.

Celem zajęć jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej oraz pokazanie, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami.

Rodzice będą mogli dostarczyć dokumenty związane z pobytem dzieci w przedszkolu (upoważnienia do odbierania dzieci z przedszkola, ankiety dotyczące dziecka) oraz pościel dla dzieci na leżakowanie.

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA

Data dodania: 2022-07-22 17:23:13