Cieszą się ptaki,że im pomagają przedszkolaki

Dnia 15.01.2021 r. Biedroneczki pełniły  ważną rolę. Odwiedziły wszystkie karmniki w  ogrodzie przedszkolnym.  Każde dziecko, wrażliwe na los zwierząt zimą powiesiło jakiś przysmak lub sypnęło garstkę ziarenek  do karmnika. Oczywiście   bez pomocy Pana Zbyszka, by nam się to nie udało, niektóre karmniki wiszą wysoko.   Ucieszyły się ptaki, że tak dbają o nie przedszkolaki.  Panu Zbyszkowi dziękujemy za pomoc oraz dalsze karmienie ptaków w naszym imieniu.Zwłaszcza, że zima przypomniała wszystkim o sobie zmroziła ziemię i  sypnęła śniegiem. Była to również świetna okazja do eksperymentowania i zabawy z wykorzystaniem śniegu, lodu na placu zabaw.   Po powrocie do sali  dzieci szukały odpowiedzi na pytanie: "Jakie powstaną kolory po zmieszaniu farb?"

Data dodania: 2021-01-18 16:39:46
Data edycji: 2021-01-19 18:04:51