CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Dzisiaj (26 lutego 2020r.) w ramach akcji "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"  przed podwieczorkiem gościliśmy mamę naszego kolegi Antosia. Pani Agata Gołoś przeczytała dzieciom opowiadania z serii "Nowa kolekcja bajek". Dzieci poznały rodzinę kociaków oraz zaprzyjaźnione znimi zwierzaki. Dzięki przygodom głównych bohaterów książki: Piance, Budyniowi, Krakersowi, trzem rudym kotom,dzieci miały okazję dowiedzieć się  jakie reguły rządzą światem, jak to jest uczyć się jeździć na rowerze, jak konstruować sprawny latawiec ucząc się współpracy, jak z gracją tańczyć, by zdobyć serca widzów i cieszyć się zwycięstwem. Dzieci przekonały się też, że przyjaźń to "najprawdziwsza supermoc", a sukces jednego kociaka potrafi ucieszyć serca wszystkich. Były to proste historie o tym, co najbliższe wychowankom.

Dziękujemy Pani Agacie za poświęcony czas i zaprezentowanie tak wspaniałej lektury.

Data dodania: 2020-02-26 19:29:15
Data edycji: 2020-02-26 19:39:19