Biedronkowi absolwenci 2021 r.

Dnia 17.06.2021 r.  w grupie Biedronki odbyło się uroczyste pożegnanie  dwunastu osób  odchodzących do szkoły.

Cała grupa przedstawiła zaproszonym gościom piękny program artystyczny. Młodsze koleżanki i młodsi koledzy żegnali swoich przyjaciół, z którymi spędzili dwa lata wierszami i życzeniami. Starszaki wspominały lata spędzone w przedszkolu, dziękowały Pani Dyrektor, Wychowawczyniom, Pani Agnieszce, Rodzicom,   wszystkim Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich wychowanie, za przygotowane posiłki, za naprawione zabawki oraz  Paniom za przekazaną wiedzę z języka angielskiego i religii. Dzieci  z wielkim zaangażowaniem wygłaszały role, śpiewały piosenki oraz pięknie zatańczyły poloneza. Na zakończenie otrzymały zasłużone upominki : dyplomy, książki z dedykacją, teczki na dyplomy, kuferki ze słodkościami oraz pamiątkowe książki powstałe z prac  wykonanych przez koleżanki i kolegów z grupy Biedronki. Wszystkim  "Biedronkowym "Absolwentom Przedszkola życzymy udanego wypoczynku oraz dużo radości i sukcesów w szkole.

Data dodania: 2021-06-18 08:47:07
Data edycji: 2021-06-18 09:53:10