Biblioteka - wycieczka

Dnia 27.02.2023 r. Zajączki były w Bibliotece Miejskiej . Przywitały się z Panią Justyną oraz przedstawiły się. Pochwaliły się również, że mają bibliotekę w przedszkolu, z której wypożyczają książki. Wizyta miała być krótka- dzieci miały  obejrzeć  zgromadzone zbiory . Jednak zainteresowanie i zaciekawienie nowym miejscem  było tak duże, ze postanowiliśmy troszkę więcej czasu  spędzić. Dzieci spacerowały między regałami z książkami, miały możliwość wybrać sobie jedną książkę i przez chwilę poczuć się czytelnikiem biblioteki, podsunąć książkę pod czytnik , posłuchać bajki i zapoznać się z pracą bibliotekarki. Największym zainteresowaniem cieszył się kącik czytelniczy i zgromadzone tam rzeczy.  Był również okazją do krótkiego odpoczynku.

Data dodania: 2023-02-27 15:16:11
Data edycji: 2023-02-28 14:59:46